Apartmány Nové Hutě: Apartmány

Jsou pro Vás připraveny 2 mezonetové apartmány, každý o ploše 60 m2. V každém je možné ubytovat maximálně 7 osob (2L ložnice, 3L pokoj, v přízemí rozkládací gauč).

přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyně a obytný prostor. V podkroví jsou dvě ložnice s vestavěnými skříněmi, z toho jedna jako uzavřený pokoj.

Vybavení

Na podlaze přízemí jsou položeny masivní parketové podlahy, na dřevěných trámech jsou pak smrková prkna. Keramické obklady a dlažba v předsíních a koupelnách. Součástí obytného prostoru v přízemí je televize se satelitním přijímačem.

Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou, dřezem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. K dispozici je sada nádobí pro 8 osob.

Každý apartmán je vytápěn samostatným elektrickým kotlem, ohřev teplé vody je řešen 20l elektrickým zásobníkem. V koupelnách je otopný žebřík a podlahové topení.

Součástí vybavení je povlečení, ručníky a utěrky.

K uložení lyží a kol je k dispozici samostatná lyžárna. K posezení nebo grilování v letním období můžete využít velkou terasu u domu nebo ohniště v zadní části zahrady.

Poloha

Apartmány se nacházejí v centru obce Nové Hutě, po pravé straně příjezdové komunikace od Vimperka. V okruhu 100 m se nacházejí 3 restaurace, obchod se smíšeným zbožím a zastávka ČSAD. Lyžařské vleky (www.novehute.cz) jsou vzdáleny 500 m, běžky můžete nazout již za zahradou.

Foto

Rezervace na booking.com